HARMAN - YELİ - HABER  


MİLLET VEKİLİ AYDIN HARMANCIK ŞENLİĞİNDE HEMŞEHRİLERİ İLE OMUZ OMUZA

       AK Parti Gümüşhane Milletvekili Doç. Dr. Kemalettin AYDIN Gümüşhane çalışmalarını ve ziyaretlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Her gün Gümüşhane’nin ayrı bir yerinde ayrı bir ilçesinde ayrı bir köyünde hemşehrileri ile bir araya gelerek dertlerini dinleyen yatırımları yerinde inceleyen Doç. Dr. Kemalettin AYDIN bugünde sabahın ilk saatlerinden itibaren Torul ilçesinde başladığı ziyaretlerini Kürtün ilçesinde devam ettiren AYDIN Harmancık şenliğinde hemşehrileri ile kucaklaştı.

Kürtün ilçesine bağlı Günyüzü ve Üçtaş köylerinin ortaklaşa gerçekleştirdiği ve 10000 kişiden fazla vatandaşın katıldığı Harmancık Şenliğinde gönülleri feth eden Doç. Dr. Kemalettin AYDIN daha önceki yıllarda şenliğe katılarak verdiği sözlerin bir bir yerine gelmekte olduğu her yıl yeni projeler ve yatırımlar ile bölgenin buluşturulduğunu belirtti.

Hemşehrileri ile birlikte omuz omuza horon tepen Doç. Dr. Kemalettin AYDIN dertte de sevinçte de ortağız gönlümüz her daim bir arada atıyor diyerek başladığı konuşmasında geçtiğimiz ay TBMM çalışmaları kapsamında kendisinin de imzası bulunan önerge ile yerleşime açılan yaylalardaki evleri hakkında bilgi vererek Kürtün’ün köylerinin ve bölgenin kalkınması için Saygıdeğer Başbakanımızın talimatları ile faaliyete geçiren Yeşil Yol projesi ile milyonlarca liralık ulaştırma başta olmak üzere yatırımlar ile buluşacağını belirtti. Yoğun bir sevgi seli ile karşılanan ve uğurlanan Doç. Dr. Kemalettin AYDIN gün boyu süren diğer etkinliklere katılmak üzere yoğun tempo ile çalışmalarını sürdürdü.

 

<< ________ Haber hakkında görüş bildir.!________ >>> Ekleyen

Tuncay

 E-Mail

tuncay@harmancik.net
 Kaynak Harmancik Net

 Tarih

24.08.2013 21:49:52
 Okuma Sayısı 1412

Haberler  Anasayfa