HARMAN - YELİ - HABER  


YAYLADA SAFARİ TURU

       Hafta sonunu köyüm Harmancıkta geçirmenin mutluluğuyla bu sürede Grand Cönger Köy evinde ve Güllübağ yaylası safari turu renkli duygulara ve görüntülere sahne oldu.Evet neresi renkli diyeceksiniz 14 şubatta her taraf beyaz olur diyeceksiniz fakat öyle değil.
Güneşli bir hava gayet sıcak kar herde yok çok az. Yayla yolundan yaup istikameti ve Güllübağ yaylası sırtına kadar olan safari turunda güzel manzaralar yakaladık.
Yaupdan yukarı çıkış kar kalınlığının bu civarda etkili olması nedeniyle bizleri terletsede Güllübağ Yaylasının beyaza bürünmüş halini görünce tüm yorgunluğumuz gitti.Evet Güllübağ beyazlara bürünsede belliki temmuza hazırlık yapıyor.Sizler Güllübağın yeşil fotolarına alışkınsınız beyaz manzarasıda bir başka güzel Güllübağın.Safari turundan elimiz boş dönsekde bu manzaraları görmemiz bize yetti bile.
Grand Cönger köy evinde bizleri ağırlayan dostlara ve safari turuna çıkan arkadaşlara teşekkürler. İşte www.Harmancik29.com editörü bendeniz Fatih Kökçanın kamerasına takılan ayrıntılar;

 

<< ________ Haber hakkında görüş bildir.!________ >>> Ekleyen

fatih KÖKÇAN

 E-Mail

fatihk_29@hotmail.com
 Kaynak Harmancik Net

 Tarih

17.02.2010 17:32:37
 Okuma Sayısı 1057

Haberler  Anasayfa