HARMAN - YELİ - HABER  


On Yıl Önce Büğün Arşivimizden Haberler

        Harmancık Net 15 yaşında nazar boncuğu takmasalarda bundan 10 yıl önce bir nisan ayının pazar gününde derneğin hasbahçede verdiği sabah kahvaltısı on yıl önceki harmancık net teki haberimiz.

"Harmancık Köyü derneginin sosyal faaliyetlerine bugün bir yenisini eklendi Hasbahçem sosyal tesislerinde bugün ikram edilen sabah kahvaltısında harmancık köylüleri buluştu. Kahvaltı sonrası konuşan dernek başkanı Recep KÖKÇAM birçok konuda açıklamalarda bulundu işte başkanın konuşma metni

Değişen dünya şartlarında örf ve ananelerimize bağlı kalarak dernek faaliyetlerimize yeni şeyler kazandırmanın azmindeyiz.

Dernekçilik bizim için bir sevdadır gönül işidir herkesten bu davada aynı şeyler yapacagı düşünülemez burdaki katılımdan da anlaşılacagı gibi bu devranın bu hasretin demekki bu en çok seveni sizlersiniz

Herkes mecnun olamaz fakat dönemler içinde bu sevdaya adapte olmaya onlarda çalışır.Bu sevda ile olur, zaman ayırmakla olur velhasıl lokomotif olmakla olup vagonlar sonradan eklenir ve sizle buraya gelmekle çalışmalarımızda bize lokomatif oluyorsunuz.

Ayrıca yönetimi devraldıktan sonra 15 ev ziyareti, 5 hasta ziyareti ,1 cenaze hizmeti vermiş bulunmaktayız şimdi sırada arsa alarak dernek binamızı yapmak var bu konuda sizlerden maddi ve manevi destek bekliyoruz. Sabah kahvaltına kıymetli zamanlarını ayırıp iştirak ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum herşey daha iyi olacak sizler her şeye layiksiniz.

sloganımız ""Bizi izlemeye devam edin..!"""

 

<< ________ Haber hakkında görüş bildir.!________ >>> Ekleyen

Tuncay

 E-Mail

tuncay@harmancik.net
 Kaynak Harmancik Net

 Tarih

15.04.2017 21:47:00
 Okuma Sayısı 613

Haberler  Anasayfa