HARMAN - YELİ - HABER  


AĞA'DAN DERNEK ZİYARETİ

       Körfez İlçesi Gümüşhane İli Merkez Harmancık Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin 2019 Yılı Körfez kır pikniğinde, üyelerimizin ve değerli dostlarımızın teveccühü ile tarafıma vermiş olduğunuz Ağalık ünvanı için, başta Dernek Yönetimi olmak üzere, derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar Yönetim Kurulunda görev alan tüm arkadaşları ve geleneksel olarak Ağalık görevinde bulunan ve emeği geçen herkesi yapmış oldukları maddi ve manevi katkılarından dolayı tebrik ederim. Bu tür hizmetlerin ileriki yıllarda da aynı heyecan, samimiyet, birlik ve beraberlik içerisinde devam etmesini içtenlikle temenni eder, tüm üyelerimize, şehir içinde ve dışındaki köy halkımıza şükranlarımı sunar, 2020 yılında Körfez Kır Pikniğinde tekrar buluşmak dileğiyle herkese saygı ve hürmetlerimi arz ederim. Tüm geçmişlerimize Allah’tan rahmet, geride kalanlara sağlık sıhhat ve afiyetler dilerim.
İrfan KOÇLU Zirvem Taşımacılık İnş.Gıda Otom. San.ve Tic.Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı (2019 Yılı Körfez Kır Pikniği Ağası)


Dernek Üyelerimizden, Zirvem Taşımacılık İnş.Gıda Otom. San.ve Tic.Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İrfan KOÇLU’ya Derneğimize yapmış olduğu maddi ve manevi katkılardan dolayı TEŞEKKÜR eder, çalışmalarında üstün başarılar dilerim.Harmancık Köyü Derneği Yönetim Kurulu Adına
Mehmet Ali VAROL
(Yönetim Kurulu Başkanı)

 

<< ________ Haber hakkında görüş bildir.!________ >>> Ekleyen

Ömer Faruk

 E-Mail

faruk2941@harmancik.net
 Kaynak Harmancik Net

 Tarih

13.07.2019 16:48:12
 Okuma Sayısı 295

Haberler  Anasayfa