HARMAN - YELİ - HABER  


Ramazan Koçlu Gururumuz Oldu

       Köyümüz gençlerinden Körfez Çamlıtepe mah.ikamet eden Salim Koçlunun oğlu Ramazan Koçlu 5 Şubat’ta Kuşadası’nda U-14 ve U-15 Milli Takım kadrosunun belirlenmesi için düzenlenecek bölgeler arası turnuvaya, Güney Marmara Karması adına Kocaeli ilinden seçilen iki kişiden biri olma başarısını gösterdi.

www.Harmancik.Net olarak RAMAZAN KOÇLU kardeşimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz .Başta Babası Salim Koçlu ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

ÇALIŞKAN VE KOÇLU ÇAĞRILDI

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen turnuvaya katılacak Güney Marmara Karması`nda Kocaeli, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Yalova, Kütahya, Eskişehir, Düzce, Sakarya ile Bilecik illerinden seçilen 18 futbolcu bulunuyor. Bölge Karması`na ilimizden davet edilen 1997 doğumlu futbolculardan Tarık Çalışkan Çenesuyu Plajyolu`nda, Ramazan Koçlu ise Demirspor`da forma giyiyor. İki genç yetenek 31 Ocak Pazartesi günü, Güney Marmara Karması ile Bursa`da kampa girecek. Tarık ve Ramazan, Milli Takım kadrosuna davet edilmek için en iyi şekilde hazırlanacak.

DEMİRER TEŞEKKÜR ETTİ

TÜFAD Kocaeli Başkanı Remzi Demirel, genç futbolcuların bölge karmasına seçilmesiyle ilgili; “İlimizde alt yapı potansiyeli çok yüksek. 10 ilden seçilen futbolcuların yer aldığı 18 kişilik kadroda iki sporcuyla temsil edilecek olmamız onur verici bir durum. Karmaya katılacak Tarık Çalışkan ve Ramazan Koçlu`ya turnuvada başarı diliyorum. Ayrıca onları yetiştiren, emeği geçen teknik adamlarımıza da teşekkür ederim. Bu tip çalışmalar devam ettiği sürece başarılı futbolcularımızı Türk Futbolu`na daha rahat sunabiliriz” şeklinde konuştu.

Kaynak:Özgür Kocaeli Gazetesi

 

<< ________ Haber hakkında görüş bildir.!________ >>> Ekleyen

Tuncay

 E-Mail

tuncay@harmancik.net
 Kaynak Harmancik Net

 Tarih

22.01.2011 18:48:53
 Okuma Sayısı 1700

Haberler  Anasayfa