HARMAN - YELİ - HABER  


Genel Kurul 2011- Yeni Yönetim - Hayırlı Olsun

       Kocaeli körfezde faaliyet gösteren Harmancık Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür derneğinde bu akşam genel kurulu toplandı. Genel kurul 19: 30 da başladı toplantı yeterlilik yoklaması yapıldı dernek üye mevcudu 120 idi hazırolda 64 kişi ile toplantı devam etti ve divan kurulu seçildi. Divan başkanlığına Selahattin Kökçam, divan katipleri ise Mehmet Ali Varol ve Yüksel Koçlu 'nun oy çoğunluğuyla seçilmesiyle gündeme geçildi.

Dernek başkanı Ünal Şahin iki yıllık başkanlık döneminde yaptığı faliyetleri gelir ve giderler hakkında bilgi verdi. Başkan Şahin konuşmasında eskiden süre gelen faliyetlerden mesala düğünlerde sadece erkek evladın düğününe gidiliyordu bizise bu drumu düzeltip kız erkek ayrımı yapmadan herkesin düğününe gittiklerini belirtti ayrıca derneğe kütüphane kazandıran Selahattin Kökçan 'a , şark köşasi atl döşemellerini yaptıran A.Osman Koçlu'ya ayrıca Derneğin ve köyümüzün tanıtımını yaptığı için köyümüzün web sitelerine teşekkür etti.

Genel kurulda ayrıca üye aidatını ödemeyenlerin durumları görüşüldü gereğinin yapılması için yönetime yetki verilmesine karar verildi. Fakat bu üye aidatlarını ödemeyenler hakkında görüş beyan edenlerin genel olarak bu üyelerin üyeliklerinin düşülmesi yönünde idi.
Bu sırada Tuncay Kökçan olarak sahsen söz istememe rağmen divan başkanı bizi görmezden geldi bende görüşümü buradan yazıyorum " Üye aidatlarını uzun yıllar ödemeyenler hakkında bazı üyelerimiz ya işte fahri üye şeref üyesi falan yapalım para almayalım seçme seçilme haklarıda olmasın: ben şahsen buna karşıyım para vermeden üye hemde şeref üyesi yok öyle üç guruşa beş köfte aidat ödeme şeref üyesi ol eee ödeyenler şerefsiz üyemi sorarlar insana"

Genel kurul irfan Koçlu imzalı tek liste ile seçime geçti 64 hazıroldan 62 oy alarak yeni yönetim seçildi

Yönetim Kurulu:
Hicabi KÖKÇAM, Gencağa KÖKÇAM, Fadil KÖKÇAM, Kubilay ATA ,İrfan KOÇLU

Denetim Kurulu:
Selahattin KÖKÇAN, Oktay ATA, Yasin ŞAHİN

 

<< ________ Haber hakkında görüş bildir.!________ >>> Ekleyen

Tuncay

 E-Mail

tuncay@harmancik.net
 Kaynak Harmancik Net

 Tarih

06.02.2011 01:37:53
 Okuma Sayısı 860

Haberler  Anasayfa