HARMAN - YELİ - HABER  


Milletvekili K. AYDIN 'dan Kadir Gecesi Mesajı

       Gümüşhane milletvekili Doç. Dr. Kemalettin AYDIN Kadir gecesi dolayısı web sitemize mesaj gönderdi.

Doç. Dr. Kemalettin AYDIN AK Parti Gümüşhane Milletvekili hemşehrilerinin ve tüm İslam aleminin mübarek Kadir gecelerini tebrik etti.

Doç. Dr. Kemalettin AYDIN mesajında “Bereketlerini yaşamakta olduğumuz mübarek ramazan ayının 27.günü tüm İslam âlemi için ayrı bir öneme sahiptir. Bu gece tüm insanlık âlemi için milat kabul edilen bin aydan daha hayırlı Kadir gecesidir. Allahın (c.c.) tüm insanlığa en büyük nimet olarak gönderdiği Kuran-ı Kerim’in inmeye başladığı gece elbette ki kelimelere sığmaz bir anlam yüküne sahiptir

Biz Müslümanların yol göstericisi olan Kur'ân'da adı geçen tek ay Ramazan ayı; tek gece de Kadir Gecesidir. Bu mübarek gecede biz Müslümanların ebedî refahına sebep olacak, ona bereketli bir ömrü kazandıracak bir fırsat verilmektedir. Bu geceyi dua, ve ibadetle geçirmemiz gerekmektedir..

Bu vesile ile tüm Müslüman aleminin mübarek Kadir gecesini tebrik eder, tüm insanlığa barış ,huzur, sağlık içerisinde bir ömür dilerim. Evinize bereket, geçmişinize rahmet, ahretinize nur dolsun. Bağışlayan ve affeden Yüce Rabbimin (c.c.) bu hayırlı gecede ettiğiniz duaları kabul etmesini niyaz ederim. Saygılarımla” dedi.

Doç. Dr. Kemalettin AYDIN mesajında ayrıca bu mübarek kadir gecesinde vatanımız için canlarını feda eden kahraman şehitlerimize de dualarımızı esirgemememiz gerektiğini belirterek, mekanları cennet olsun bu mübarek günde dualarımız kabul olsun kabirleri nur dolsun, Dünya’nın her yerinde; Somali’de; tüm Müslüman kardeşlerimizin Rabbim yar ve yardımcısı olsun Allah (c.c.) bu mübarek gecede kendilerine sağlık, bereket ve huzur versin inşallah.” Dedi.

 

<< ________ Haber hakkında görüş bildir.!________ >>> Ekleyen

Tuncay

 E-Mail

tuncay@harmancik.net
 Kaynak Harmancik Net

 Tarih

25.08.2011 19:40:18
 Okuma Sayısı 870

Haberler  Anasayfa